Föremål som liknar skulptur Austin
8116 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 22 maj 2023
4204 Skulptur
Kvinna, Austin. Signerad, daterad -79. Höjd: 56 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 7 mars 2022
4203 Skulptur
Austin. Kvinna. Signerad, daterad -79. Höjd: 59 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 7 mars 2022
7121 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 13 december 2021
6054 Skulptur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 oktober 2021
4480 Skulptur
Konstmassa, Austin Inc 1961, kyssen. Höjd: 29cm
Såld: 500 kr
Såldes den 27 september 2021
9211 Skulptur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 2 augusti 2021
9146 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 juni 2021
8383 Skulptur
Efter Rhodin, Austin production, 1979. Höjd: 55cm
Såld: 600 kr
Såldes den 9 mars 2020