Föremål som liknar skulptur Austin

Vi hittade över 11 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8116 Skulptur
    Såld: 600 kr

    Såldes den 22 maj 2023
  • 4204 Skulptur
    Kvinna, Austin. Signerad, daterad -79. Höjd: 56 cm
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 7 mars 2022
  • 4203 Skulptur
    Austin. Kvinna. Signerad, daterad -79. Höjd: 59 cm
    Såld: 600 kr

    Såldes den 7 mars 2022
  • 7121 Skulptur
    Såld: 600 kr

    Såldes den 13 december 2021
  • 6054 Skulptur
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 11 oktober 2021
  • 4480 Skulptur
    Konstmassa, Austin Inc 1961, kyssen. Höjd: 29cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 27 september 2021
  • 9211 Skulptur
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 2 augusti 2021
  • 9146 Skulptur
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 7 juni 2021
  • 8383 Skulptur
    Efter Rhodin, Austin production, 1979. Höjd: 55cm
    Såld: 600 kr

    Såldes den 9 mars 2020